דרופשיפינג למתחילים
שחר אשכנזי

שחר אשכנזי

מה זה דרופשיפינג – דרופשיפינג למתחילים

מה זה דרופשיפינג ואיך עושים מזה כסף? כל מה שצריך וחשוב לדעת על דרופשיפינג למתחילים בעמוד שלפניכם. 

תחום המסחר המקוון הוא אחד מהתחומים המשגשגים ביותר ברשת והוא מבוסס על מספר שיטות מסחר שונות הכוללות בין היתר את שיטת ה-DROP SHIPING הנחשבת לאחת מהשיטות היעילות ביותר ליצירת רווחים באינטרנט ללא כל השקעה כספית.

דרופשיפינג - איך זה עובד?

ה- DROP SHIPINGהיא למעשה שיטת מסחר שהחלה את דרכה מחוץ לגבולות הרשת והפכה בשנים האחרונות לאחת משיטות המסחר האינטרנטיות הפופולאריות ביותר. באמצעות שיטה זו, ניתן לנהל פעולות מסחר קמעונאי מבלי להיות הבעלים/יצרנים של המוצרים המשווקים ומבלי להידרש להחזקת סחורות במלאי. אז איך זה עובד אתם שואלים? פשוט מאוד: אתם סוחרים למעשה במוצרים השייכים לגוף יצרני כזה או אחר ומהווים צד שלישי בעסקת המכירה המקשרת בין הלקוח (מזמין המוצר) לבין היצרן. בפועל, אתם אחראיים בעצם על קליטתה של הזמנת העסקה והעברת פרטי המזמין ליצרן, כאשר היצרן הוא זה האחראי למשלוח הסחורה ישירת ללקוח. 

בשלב זה חשוב לציין את העבודה ששיטת ה –  DROP SHIPINGמבוססת בעיקרה על הפער שבין המחיר הסיטונאי של הסחורה לבין המחיר הקמעונאי אותו נדרש לשלם הלקוח המזמין, כאשר קיימות מספר דרכים שונות באמצעותן הדרופשיפינגרים (כינוי לסוחרים בשיטה) יודעים לתעל את פועלם ליצירת רווחים בסדרי גודל שונים.

מודל הדרופשיפינג

 

יתרונות וחסרונות השיטה

שיטת הדרושיפינג מגלמת בתוכה מספר יתרונות מרכזיים ההופכים אותה לאחת מהשיטות הפופולאריות ביותר ליצירת רווחים מהמסחר באינטרנט וביניהם:

  • שיטת מסחר ללא צורך בהשקעה כספית ראשונית – אתם למעשה יכולים כבר היום להתחיל לסחור בשיטה ולייצר לעצמכם רווחים מבלי להידרש להוצאות. 
  • שיטת מסחר במסגרתה אתם לא מחויבים לרכוש סחורות ולהחזיק אותן במלאי 
  • שיטת מסחר בה אתם מוציאים כסף מהכיס רק לאחר שהכנסתם כסף המגלם בתוכו גם את פער המחיר בין המחיר אותו קיבלתם למחיר אותו נדרשים לשלם עבור הסחורה
  • שיטת מסחר המאפשרת לכם לפעול באופן רוחבי ברשת ולשווק עשרות, מאות ואפילו אלפי מוצרים בכל רגע נתון מבלי להידרש להשקעות כספיות

 

החיסרון המרכזי הנלווה לשיטת הדרופשיפינג טמון בעובדה שהמוצר אותו אתם משווקים אינו נמצא בשליטתכם, ולכן, במקרים בהם הלקוח מקבל לידיו מוצר תקול או פגום או במקרים בהם המשלוח מגיע באיחור לידיו, האחריות היא עליכם ואתם עלולים להידרש להחזרת כספי העסקה וזאת בטרם קיבלתם לידיכם דמי החזר מהיצרן.

דרופשיפינג - כמה כסף אפשר להכניס מזה?

דרופשיפינג - כמה כסף אפשר להכניס מזה?

כאשר מדברים על מסחר באינטרנט בכלל ועל שיטת ה-דרופשיפינג בפרט, השמיים הם באמת לא גבול (תרתי משמע) מכיוון שעומדת לרשותכם האפשרות לנהל עסקאות דרופשיפינג מול לקוחות וקמעונאים מסביב לעולם. כפועל יוצא מכך, אתם יכולים לגרוף רווחים משמעותיים תוך פרק זמן קצר ולפתח את שיטות המסחר האינטרנטיות בהן אתם עושים שימוש. 

לצורך העניין: נניח שפתחם חנות באיביי ואתם מאבזרים אותה בנעלי ספורט לילדים, כאשר עלותה של כל נעל בשבילכם היא עשרה דולר, כאשר את זוגות הנעליים אתם מתמחרים לצרכן בעלות של 20$. במקרה זה, הרווח הישיר עבורכם בכל עסקה הינו: 100% ואם תצליחו למכור 100 זוגות נעליים בשבוע אתם עומדים על רווח נקי של 1,000 דולרים, וכל זה עבור מוצר אחד אותו החלטתם לשווק בשיטת הדרופשיפינג…עכשיו תתחילו לדמיין מה קורה כאשר אתם מוכרים הרבה יותר ממוצר אחד במקביל.

אז תכל'ס איך מתחילים?

על פניו, כל אחד ואחת מביניכם יכול להתחיל לבצע פעולות מסחר בשיטת הדרופשיפינג כאן ועכשיו. יחד עם זאת, בדומה לכל שיטת מסחר אחרת ברשת ומחוצה לה, גם שיטת הדרופשיפינג כוללת בתוכה מגוון רחב של ניואנסים ומורכבויות אותם אתם חייבים להכיר על מנת להבטיח לעצמכם יצירת רווחים משמעותיים לאורך זמן מבלי להיקלע להרפתקאות מיותרות שעלולות לבזבז את זמנכם ואף להוביל להפסדים כספיים. כפועל יומא מכך, אחת מהדרכים היעילות והנכונות ביותר לתחילת מסחר ב-דרופשיפינג היא במסגרת קורס דרופשיפינג במסגרתו תוכלו ללמוד את כל רזי השיטה ולשכלל אותה לאמצעי זמין עבורכם ליצירת רווחים כספיים משמעותיים. קורסי דרופשיפינג יאפשרו לכם להיחשף לכל הניואנסים והמורכבויות הנלווים לתחום ולבסס את מעמדכם כ-דרופשיפינגרים שיודעים לעשות הרבה מאוד כסף.

אהבתם? שתפו זה בחינם 🙂

Share on facebook