פלטפורמה למסחר אלקטרוני
שחר אשכנזי

שחר אשכנזי

הקמת חנות שופיפיי – מדריך שופיפיי

Shopify (שופיפיי) היא פלטפורמה אינטרנטית המאפשרת הקמה של חנויות אינטרנטיות על בסיס תשלום דמי מנוי חודשיים. פלטפורמה זו החלה את דרכה ברשת בשנת 2006  ותוך פרק זמן קצר הפכה לאחת מהפלטפורמות הפופולאריות ביותר בעולם להקמתן של חנויות אינטרנטיות בכל תחומי המסחר האפשריים. 

הקמת חנות אינטרנטית ב- Shopifyמיועדת לכל הסוחרים והקמעונאים שביניכם, באמצעותה תוכלו  למכור מוצרים שונים דרך הרשת ולקחת חלק בתחום המסחר המקוון ההופך לאחד מתחומי המסחר המשגשגים ביותר בעולם עם קצב מכירות הולך וגדל משנה לשנה. כאן יצרנו עבורכם מדריך שופיפיי שיעזור לכם להתחיל!

מה מייחד את שופיפיי כפלטפורמה אינטרנטית להקמת חנויות מסחר מקוונות?

שופיפיי איננה הפלטפורמה האינטרנטית היחידה באמצעותה ניתן להקים חנויות אינטרנטית, אך היא בהחלט הפלטפורמה המשלמת ביותר לצורך כך, וזאת לנוכח היתרונות השונים העומדים לרשותכם ב-שופיפיי לאורך כל שלבי ההקמה והתפעול של החנות המקוונת, וביניהם:

  • חנות מקוונת הפועלת על פלטפורמת קוד פתוח בה ניתן לבצע מגוון רחב של שינויים דינמיים באתר מבלי להידרש לעדכוני תוכנה או להידרש לכישוריהם של אנשי מקצוע 
  • ממשק הפיתוח של שופיפיי תומך בשפעה העברית כאשר את כל האתר אתם יכולים להקים מלכתחילה כאתר מכירות המיודע לקוראי עברית 
  • הקמת חנות בשופיפיי מתאפשרת באמצעות היצע הולך וגדל של תבניות עיצוב באמצעותן תוכלו לעצב לעצמכם את החנות המקוונת עליה אתם חולמים וכל זאת באופן קל, נוח וידידותי גם לאילו מביניכם שלא ממש מתמחים בעולמות העיצוב
  • חנויות אינטרנטיות המוקמות באמצעות שופיפיי הן בעלות התאמה רספונסיבית לכל פלטפורמת גלישה אפשרית במחשבים הנייחים ובסביבת המובייל (טאבלטים, סמארטפונים וכו)

 

מעבר לכך, הקמת חנות שופיפיי, תאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של כלי ניהול לצורך ניהול החנות המקוונת ברמה השופטת. כלי ניהול אלו כוללים בין היתר: מערכת לניהול תוכן האתר, מערכת לניהול לוגיסטי ומלאי, מערכת סליקה לביצוע עסקאות באתר, מערכת לניהול נתוני מידע הנאספים באתר, מערכת לניהול שירות הלקוחות מערכת לניהול משלוחים וכלי ניהול נוספים באמצעותם תוכלו לייעל את החנות האינטרנטית שלכם בכל רגע נתון ולהוביל להגדלת היקף העסקאות והרווחים.

מדריך שופיפיי

הקמת חנות בשופיפיי - כמה זה עולה לכם?

כפי שציינו לעיל, הקמת חנות בשופיפיי כרוכה בתשלום דמי מנוי חודשיים במסגרתם אתם נהנים מכל השירותים השוטפים המוצעים לכם על ידי הפלטפורמה, גם בשלב הקמת החנות וגם בשלבי התפעול והקידום של החנות ברשת. מודל התשלום בשופיפיי כולל בתוכו שלוש חבילות שירות שונות: BASIC SHOPIPY שהיא למעשה חבילת הבסיס להקמת חנות אינטרנטית וניהולה באמצעות שתי חשבונות מייל שונים, ADVANCED SOPIPY שהיא חבילת בסיס מורחבת המשלבת בתוכה מגוון רחב של כלי ניהול ו- SOPIPY ּ+  שהיא חבילת הפרימיום של שופיפיי המיועדת לצרכי ניהול חנויות מקוונות של בתי עסק גדולים, חברות וארגונים. התשלום החודשי בכל אחת מהחבילות כולל בתוכו גם את דמי האחסון ברשת.

הקמת חנות שופיפיי - מדריך שופיפיי

מה חשוב לדעת לפני שניגשים להקמת חנות שופיפיי?

באופן עקרוני, חשוב לציין במדריך שופיפיי זה כי כל אחד ואחת מביניכם יכול להקים חנות באמצעות פלטפורמת השופיפיי גם ללא ידע טכני מקדים, כאשר במסגרת הליך הקמת החנות תדרשו לבחור את התבנית העיצובית הנכונה עבורכם, לשבץ תוכן טקסטואלי ו-ויזואלי באתר, להעלות מוצרים, להפעיל את חשבון השופיפיי ולהתחיל לשווק מוצרים ברשת. 

יחד עם זאת, גם עבור אילו מביניכם שכבר הקימו אתר אינטרנט בחייהם או ליוו תהליכי הקמת אתרים, מומלץ להסתייע בשירותיהם של אנשי מקצוע המגיעים מעולמות המסחר המקוון וזאת על מנת להתייחס לכל ההיבטים הנלווים להקמת חנויות אינטרנטית, הן ברמת נראות האתר והן ברמת תפעול ותחזוקת האתר לאורך זמן.

מעבר לעיון במדריך שופיפיי, קבלת סיוע מקצועי מגורמי מקצוע העוסקים ומתמחים בעולמות המסחר המקוון ברשת, יאפשר לכם לבחון את כל ההיבטים הנחוצים לכם על מנת לבסס את החנות המוקמת כמובילה בתחומה ולגרום ליותר ויותר גולשים להיחשף למוצרים השונים אותם אתם עתידים לשווק בחנות, וזאת באמצעות הקמת חנות שופיפיי המותאמת לצרכי קידום ממומן וקידום אורגני בגוגל וברשתות החברתיות.

מחפשים לימוד מעמיק של הפטלפורמה? התעניינו לגבי קורס שופיפיי

מה זה שופיפיי: לסיכום

שופיפיי היא פלטפורמה אופטימאלית להקמת חנויות מסחר מקוון בכל תחום מסחר אפשרי והיא מאפשרת לכל הסוחרים והקמעונאים שביניכם ליהנות ממערכת קוד פתוח הניתנת לשינויים דינמיים בתוכן האתר בכל רגע נתון וממגוון רחב של כלי ניהול המיועדים לניהול חנויות מקוונות.

אהבתם? שתפו זה בחינם 🙂

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email