איפה ניתן ללמוד איקומרס
שחר אשכנזי

שחר אשכנזי

איפה ניתן ללמוד איקומרס?

מהם לימודי איקומרס? למי הם מיועדים וכיצד תוכלו לתרגם את החומר הנלמד לכסף…הרבה כסף? על כך ועוד בעמוד שלפניכם. 

הידעתם שבכל שעה עגולה מתבצעות עסקאות מקוונות בהיקף של מיליוני דולרים? הידעתם שקצב הגידול של המסחר האלקטרוני נאמד במאות אחוזים מדי שנה? הידעתם שתחום המסחר המקוון בישראל צומח בקצב של 30% בממוצע מדי שנה? הידעתם שהיקף העסקאות המקוונות המתבצעות על ידי ישראלים מוערך ב-20 מיליארד שקלים מדי שנה וסכום זה גדל משנה לשנה? ועם כאלו נתונים זה הזמן שלכם לקחת חלק פעיל בזירת המסחר המקוון ולהתחיל לעשות ממנה כסף…והרבה.

מהם לימודי איקומרס?

לימודי Ecommerce  (מסחר אלקטרוני) הם למעשה מסגרת לימודית המאפשרת לכל אחד ואחת מביניכם להיחשף למכלול האפשרויות העומדות לרשותכם בכל הנוגע ליצירת הכנסות ורווחים ברשת. 

לימודים אלו מתמקדים בכל ההיבטים המקצועיים הנלווים לתחום המסחר האלקטרוני, החל מהיכרות עם מוצרי הדיגיטל השונים באמצעותם ניתן לסחור ברשת, דרך היכרות מעמיקה עם הפלטפורמות השונות המיועדות לצרכי הקמת אתרי מסחר וחנויות מקוונות ועד להיכרות  מעמיקה עם דרכי הפעולה השונות בתחום השיווק הדיגיטלי. 

חשוב לציין שלימודי איקומרס הם הגדרה כוללת להיצע הולך וגדל של קורסים מקצועיים שכל אחד מהם עוסק ומתמקד בנישה ספציפית של תחום המסחר האלקטרוני, לרבות, קורסים מקצועיים להקמת מוצרים דיגיטליים, קורסים מקצועיים להקמת חנויות בשופיפיי, קורסים מקצועיים בתחום הדרופשיפניג ועוד. 

במסגרת כל אחד מהקורסים המופיעים לעיל וקורסים נוספים הנמנים על תחום לימודי איקומרס, נכללים תכני לימוד מגוונים כגון: שיווק מוצרים ברשת, עולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי, תחום ה-SOCIAL MEDIA ויתרונותיו בהליך המכירה ברשת, חוקים ותקנות בתחום המסחר האלקטרוני ותכני לימוד נוספים שיהפכו גם אתכם למומחי איקומרס בתחום כזה או אחר אותו בחרתם ללמוד.

מה זה שופיפיי?

לימודי איקומרס - למי הם מיועדים?

לימודי איקומרס מיועדים גם לאילו מביניכם המעוניינים לרכוש את הידע הנדרש לצרכי הפעלת חנות מקוונת כחלק בלתי נפרד מפעילותם העסקית וגם לאילו מביניכם המעוניינים לרכוש את הידע הנדרש לצרכי שיווק עצמי ברשת. 

בשנתיים האחרונות, לאור צמיחה מטאורית של תחום האיקומרס בישראל והקמתם של אלפי חנויות מקוונות בפרק זמן קצר, קיים ביקוש הולך וגובר למומחי איקומרס היודעים לנווט את הדרך להצלחה עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים כאחד שהקימו חנות מקוונת למכירת מוצרים ושירותים שונים דרך הרשת.

כמו כן, לימודי איקומרס נועדו גם לאילו מביניכם שכבר פעילים בזירת המסחר האלקטרוני ומעוניינים לשפר את יכולות המכירה המקוונות שלהם בכל רגע נתון.

אם כך, היכן ניתן ללמוד איקומרס?

תחום האיקומרס בישראל אומנם אינו נלמד (עדיין) במוסדות הלימוד השונים להשכלה גבוהה, אך הוא בהחלט ניתן ללימוד באמצעות קורסים מקצועיים המתקיימים על ידי יזמים דיגיטליים שונים שכבר הצליחו ובענק בעולם המסחר האלקטרוני. 

אחד מבתי הספר המקצועיים והמומלצים ביותר בישראל ללימודי איקומרס הוא בית הספר ליזמות דיגיטלית של שחר אשכנזי, יזם איקומרס ומנטור בעל שם עולמי לתחום השיווק האינטרנטי בארץ ובחו"ל. 

בבית הספר ליזמות דיגיטלית של שחר אשכנזי, עומדים לרשותכם מספר מסלולי לימוד שבכל אחד מהם תוכלו להיחשף לסודות הגדולים והקטנים מהם ניתן לייצר הכנסות משמעותיות בתחום הרלוונטי, כאשר בין יתר הקורסים המובילים תוכלו למצוא:

  • קורס מקצועי להקמת מותגי איקומרס – קורס מעשי שכולו מבוסס על תכנית ליווי באונליין באמצעותה תוכלו ללמוד מהטובים ביותר את האופן בו יש לבנות חנות אינטרנטית מצליחה ושוברת קופות. במסגרת הקורס תוכלו ליהנות גם מיחידות לימוד מעשיות לפרסום בפייסבוק, בגוגל, באינסטגרם ופלטפורמות נוספות. 
  • קורס להקמת מוצרים דיגיטליים – מסלול לימוד מקצועי במסגרתו תוכלו ללמוד כיצד לבנות חנות אינטרנטית עם כל מרכיבי השיווק הנחוצים כיום להצלחה. 
  • קורס דרופשיפינג – קורס מקצועי במסגרתו תוכלו ללמוד הכול על תחום הדרופישיפנג המאפשר למספר הולך וגדל של ישראליים לייצר הכנסות חודשיות משמעותיות במכירת מוצרים מבלי להחזיק במלאי סחורות. 
  • קורס שיווק שותפים – קורס מקצועי בו תוכלו ללמוד הכול על אחד מתחומי השיווק הוותיקים והמשגשגים ביותר ברשת, משלב התיאוריה ועד פרקטיקה ברמה הגבוהה ביותר. 


וזאת לצד קורסים נוספים הממתינים לכם בבית הספר ליזמות דיגיטלית של שחר אשכנזי. למידע נוסף על כל אחד מהקורסים המופיעים לעיל וקורסי איקומרס נוספים
לחצו כאן והצטרפו להצלחה.

אהבתם? שתפו זה בחינם 🙂

Share on facebook