איך מומחה שופיפיי ישפר לך את ההכנסות מהחנות שלך?
שחר אשכנזי

שחר אשכנזי

איך מומחה שופיפיי ישפר לך את ההכנסות מהחנות שלך?

שופיפיי שהחלה את דרכה בשנת 2006 כפלטפורמה ניסיונית להקמת חנויות אינטרנטיות, הפכה במהלך השנים לאחת מהפלטפורמות הפופולאריות ביותר בעולם בתחום זה, כאשר הגידול במספר החנויות המוקמות באמצעות פלטפורמת שופיפיי, חל במהלך השנתיים האחרונות בעקבות נגיף הקורונה. 

מה חשוב לדעת על הקמת חנות ב-שופיפיי?

Shopify היא פלטפורמה קלה ונוחה לשימוש לצרכי הקמת חנות אינטרנטית, כאשר הקמת החנות באמצעות הפלטפורמה נעשית על בסיס תשלום דמי מנוי חודשיים בהתאם לחבילת השירות המותאמת עבורכם. באמצעות פלטפורמות שופיפיי ניתן לבנות חנויות אינטרנטיות לכל תחומי העיסוק, לרבות, אילו מביניכם המעוניינים למכור ברשת בשיטת ה-דרופשיפינג מבלי להידרש להחזקת מלאים וסחורות. 

באמצעות הפלטפורמה תוכלו לבצע מגוון רחב של פעולות לצרכי הקמת החנות האינטרנטית ותפעולה ברמה השוטפת, כאשר חבילות ההקמה והתפעול המוצעות לכם בפלטפורמה מאפשרות לכם ליהנות בין היתר מתבניות עיצוב מובנות, שירות תשלומים באמצעות מערכות סליקה, שירות להקמת בסיס נתונים, שירות ייעודי לצרכי ניהול לוגיסטיקה וניהול מוצרי החנות ועוד מגוון רחב של פיצ'רים היכולים לשמש אתכם לצרכי שיפור ביצועי החנות, וכל זאת בכוחות עצמכם ומבלי להידרש לידע טכני מקדים. 

איך מומחה שופיפיי ישפר לך את ההכנסות מהחנות שלך?

אם כך, מה הצורך במומחה שופיפיי?

על אף העובדה שכל אחד ואחת מביניכם יכול להקים לעצמו חנות בשופיפיי מבלי להסתייע באיש ובמלי להידרש לידע טכני מקדים, קיימת חשיבות רבה למעורבותו של מומחה שופיפיי בתהליך, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם חנות אינטרנטית שלא רק מאוחסנת ברשת אלא ממש מצליחה להניב לכם רווחים נאים ומשמעותיים מדי חודש. 

היוועצות מוקדמת עם מומחה שופיפיי תאפשר לכם בין היתר לאפיין בצורה המדויקת ביותר את אופי וסוג החנות אותה אתם מעוניינים להקים וזאת בהתאמה מלאה לסוג המוצרים/שירותים אותם אתם מתכוונים לשווק בחנות. תהליך האפיון המקדים הינו בעל חשיבות מכרעת בכל הנוגע לנראות החנות ובחירת תבניות העיצוב הנכונות.

מעבר לכך, מעורבותו של מומחה שופיפיי כבר בתהליך הקמת החנות, נועד למטרות בידול החנות המיועדת בהתאם לתחום הרלוונטי לגביכם, וכל זאת תוך התייחסות נקודתית לסביבת התחרות הרלוונטית לתחום המוצר/שירות אותו אתם מתכוונים לשווק בחנות. אחד מהשירותים המקצועיים של מומחה שופיפיי כולל עיצוב אישי לחנות המוקמת בשופיפיי ויצירת שפה עיצובית ייחודית התורמת רבות למיתוג החנות.

מה זה שופיפיי?

מומחה שופיפיי - הערך המוסף ששווה לכם לא מעט כסף...

לאחר הקמת החנות בשופיפיי, תדרשו לתפעולה וקידומה על מנת להגדיל באופן מתמיד את הטארפיק (תנועת גולשים) לחנות המקוונת ועל מנת לשפר באופן מתמיד את יחס ההמרה שהוא למעשה היחס בין מספר הגולשים המבקרים באתר לבין מספר הגולשים המבצעים פעולה מקדמת רכישה בפועל. 

באמצעות ייעוץ מקצועי של מומחה שופיפיי תוכלו לקצר תהליכים ולייעל את פעולות הקידום של החנות ברשת, ובכך, להגדיל את תנועת הגולשים לחנות באופן מתמיד ואף לשפר באופן מתמיד את יחס ההמרה. 

מעורבותו של מומחה שופיפיי לאורך שלבי הקמת החנות ותפעולה, נועדו בין היתר לצרכי פיתוח חנויות שופיפיי שלא רק נראות מקצועיות ומזמינות את קהל הגולשים לגלוש בהן, אלא גם לצרכי התאמה והטמעה של תוספי שופיפיי שלכל אחד מהם מטרת תפעול שונה של החנות בהתאם לצורך.

בחירת מומחה שופיפיי - כיצד?

על מנת להבטיח לעצמכם חנות שופיפיי מקצועית שלא רק נראית טוב אלא גם יודעת לעשות את העבודה ולהכניס לכם כמה שיותר רווחים לאורך זמן, קיימת חשיבות רבה לבחירת מומחה שופיפיי מוביל בתחומו אשר ילווה אתכם לאורך כל שלבי ההקמה והתפעול של החנות. 

לצורך כך, מומלץ להתייחס לניסיון המקצועי העומד לרשותו בתחום ה-איקומרס (מסחר מקוון) ובתחום הקמת חנויות שופיפיי. כמו כן, קיימת חשיבות רבה לבחינת הפרויקטים בהם הוא היה מעורב לאחרונה ואף ליזום שיחה אישית עם לקוחותיו האחרונים על מנת לשמוע מהם את שביעות רצונם מהשירות אותו הם קיבלו. 

מעבר לכך, חשוב לבחור מומחה שופיפיי המספק לכם הדרכות מקיפות בנוגע לשימוש במערכות אותן הוא מפתח עבורכם לצרכי הקמת חנות בשופיפיי.

לסיכום, מעורבותו של מומחה שופיפיי משלב ההקמה של החנות, תאפשר גם לכם להקים חנות אינטרנטית עם ערך מוסף ותקנה לכם את הכלים הנכונים לשיפור ההכנסות באופן מתמיד. למידע נוסף על היתרונות הנלווים של מלווה שופיפיי בהקמת חנות שופיפיי לחצו כאן 

אהבתם? שתפו זה בחינם 🙂

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email