מה זה שופיפיי?
שחר אשכנזי

שחר אשכנזי

מה זה שופיפיי?

שופיפיי (Shopify) היא פלטפורמה מקוונת המאפשרת לכל אחד ואחת מביניכם להקים חנות אינטרנטית ולהתחיל לשווק ולמכור מוצרים ושירותים ברשת. השימוש בפלטפורמה מבוסס על דמי מנוי חודשיים כאשר עומדות לרשותכם מספר חבילות שירות שונות לצורך הקמת החנות ותפעולה לאורך זמן.

למה דווקא שופיפיי?

הקמת חנות אינטרנטית מתאפשרת כיום באמצעות מספר פלטפורמות ייעודיות, ולכן, השאלה הראשונה שנשאלת כאשר חושבים על הקמתה של חנות אינטרנטית היא למה דווקא שופיפיי? התשובה לשאלה זו משלבת בתוכה את כל היתרונות היחסיים של פלטפורמת שופיפיי בכל הנוגע להקמת חנויות אינטרנטיות, וביניהם:

  • קוד פתוח – הקמת חנות בשופיפיי נעשית ב- קוד פתוח, עובדה המאפשרת לכם לבצע כל שינוי בחנות בכל רגע נתון בהתאם לצורך.
  • תאימות מלאה לשפה העברית – הקמת חנות בשופיפיי מאפשרת לכם לתכנן מלכתחילה את החנות לקוראי השפה העברית מימין לשמאל וליהנות ממגוון רחב של עדכוני תוכנה זמינים בשפה העברית.
  • היצע גדול של תבניות עיצוב גנריות – הקמת חנות בשופיפיי מתאפשרת באמצעות היצע הולך וגדל של תבניות עיצוב גנריות המאפשרות לכם לייחד את החנות שלכם באמצעות ערכת צבעים מובנית.
  • כלי ניהול מתקדמים לצרכי תפעול וניהול החנות – הקמת חנות בשופיפיי מאפשרת לכם ליהנות מהיצע הולך וגדל של כלי ניהול ייעודיים לכל צרכי התפעול והניהול של החנות המקוונת לאורך זמן. כלי ניהול אלו פותחו על ידי קהילת משתמשי שופיפיי ברחבי העולם והם מותאמים לכל צרכי המסחר המקוון ברשת, כאשר היקף כלי הניהול הולך וגדל מעת לעת.
  • התאמה רספונסיבית לכל אמצעי הגלישה – הקמת חנות בשופיפיי מאפשרת לכם לבצע התאמה רספונסיבית לכל עמודי החנות ולהבטיח לקהל היעד שלכם גלישה מיטבית בכל סביבת גלישה, נייחת או ניידת.
  • שירותי אחסון – כאשר בונים חנות ב-שופיפיי, אחסון האתר המיועד מהווה חלק בלתי נפרד מעסקת החבילה, כאשר דמי האחסון מהווים חלק מתשלום דמי המנוי החודשיים.

כמו כן, חשוב לציין את העובדה שחבילות השירות המוצעות לכם בשופיפיי, משלבות בתוכן מגוון רחב של שירותים פונקציונאליים לניהול ותפעול החנות גם בהיבט הלוגיסטי וגם בהיבט הטכני, כאשר בין יתר השירותים המוצעים לכם בחבילות התשלום השונות תוכלו למצוא: שירותי סליקה, שירותי דאטה לאיסוף נתונים על הרגלי הגלישה בחנות, שירותי לוגיסטיקה לניהול משלוחים וכדומה.

מה זה שופיפיי?

שופיפיי - סוגי חבילות שירות

כפי שציינו לעיל, השימוש בפלטפורמת שופיפיי מתאפשר באמצעות דמי מנוי חודשיים בהתאם למסלול השירות הנחוץ לכם מבין חבילות השירות השונות המוצעות לכם בפלטפורמה. חבילות השירות העיקריות כוללות את:

  • חבילת הבסיס (BASIC SHOPIFY) המשלבת בתוכה פונקציות בסיסיות למטרות הקמה וניהול חנויות אינטרנטיות
  • חבילת ADVANCED SHOPIFY המשלבת בתוכה את כל הפונקציות הבסיסיות בתוספת של מחולל דוחות לצרכי ניטור תנועת הגולשים בחנות
  • חבילת שופיפיי + הנחשבת לחבילה המורחבת המוצעת לכם בפלטפורמה

בחירת סוג חבילת השירות, מומלץ שתעשה בהתאם לסוג ואופי החנות ובהתאם להיקף המוצרים/שירותים העתידים להיות משווקים בחנות, כאשר בכל אחת מהחבילות ניתן לרכוש שירותים ייעודיים המוצעים לכם על ידי שופיפיי בתוספת תשלום.

מה זה שופיפיי

הקמת חנות בשופיפיי - למי זה מיועד?

היתרונות היחסיים של שופיפיי לצד פתרונות השירות המוצעים לכם בפלטפורמה בכל הנוגע לתפעול וניהול החנות לאורך זמן, הופכים את פלטפורמת שופיפיי לפלטפורמה האידיאלית ביותר עבור כל אילו מביניכם המעוניינים להקים חנות אינטרנטית כאן ועכשיו מבלי להידרש לתהליך עבודה מתמשך של הקמת אתרי מסחר מקוון בהתאמה אישית. בנוסף, חשוב לציין את העבודה שחבילות השירות השונות המוצעות לכם על ידי שופיפיי, מיועדות גם לחנויות אינטרנטיות קטנות יחסית בהיקף המוצרים והשירותים המוצעים למכירה בהן וגם לחנויות אינטרנטיות גדולות השייכות לגופים עסקיים גדולים, חברות או ארגונים.

שימו לב – אף על פי שהקמת חנות אינטרנטית ב-שופיפיי, יכולה להיעשות על ידי כל אחד ואחת מביניכם בעלי ידע בסיסי בתוכנות מחשב, מומלץ שתהליך הקמת החנות ילווה מתחילתו על ידי מומחי שופיפיי בעלי היכרות מעמיקה עם כל הפונקציות הטכניות של הפלטפורמה ובעלי היכרות עם תחום המסחר המקוון. באופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם חנות אינטרנטית המותאמות לכל צרכי הניהול והתפעול שלכם באופן המיטבי ביותר.

למידע נוסף על פלטפורמת שופיפיי ויתרונותיה לחצו כאן

אהבתם? שתפו זה בחינם 🙂

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email