שחר אשכנזי

שחר אשכנזי

קורס שופיפיי

בין אם אתם שכירים שמגיעים בכל בוקר למשרד המשמים וממתינים שיום העבודה יגמר, ובין אם אתם יזמים בנפשכם שמחפשים ריגוש חדש והתמקצעות בתחום נוסף, ודאי חלפה לכם בראש המחשבה להקים חנות אינטרנטית שתאפשר לכם ליזום ולמכור מוצרים שונים על גבי פלטפורמת שופיפיי. שופיפיי היא פלטפורמה אינטרנטית שמספקת לכם אפשרות לבנות בצורה קלה, אפקטיבית, חכמה ומהירה חנויות אינטרנטיות מעוצבות ופונקציונליות. שופיי מציעה אינספור סוגי חנויות שונים, ומתאימה לכל צורך: מי שברשותו לאי של מוצר בודד ומעוניין למכור אותו בהמונים, מי שברשותו אלפי מוצרים, מי שמעוניין לשלב מבצעים ומי שהמחיר מבחינתו אחיד.

מה זה שופיפיי

למה יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם מקימים חנות שופיפיי?

על פניו, הקמה ותפעול של חנות אינטרנטית על גבי פלטפורמת
שופיפיי נראית פעולה מסובכת למדי. אם אין לכם זמן אינסופי לשבת וללמוד את הפלטפורמה,
ובימנו, למי יש זמן כזה, הרי שתיאלצו לעשות שימוש בשירותיו של מומחה שופיפיי או
מנטור לשופיפיי.
 

אולם בפועל, המציאות מראה, כי יותר ויותר אנשים בוחרים ללכת
במסלול הזה ולהקים חנות אונליין. הנה כמה וכמה סיבות להתרחשות התופעה הזאת:

הצורך ביצירת הכנסה נוספת למשק הבית כדי להעלות את רמת החיים

יוקר המחיה הופך את היכולת של משקי בית לצלוח את החודש, שלא לדבר על חיסכון ליום סגריר, למשימה מאתגרת עד ממש. שכירים אשר משקיעים את מרבית שעות היום שלהם בעבודה עבור בעל בית אחר, היו שמחים לייצר לעצמם הכנסה נוספת, שתאפשר להם להתקיים ברמת חיים גבוהה יותר ואף לחסוך למטרות ארוכות טווח.

הצורך בהרחבת אופקים

אנשים מגיעים בשלב מסויים בחיים המקצועיים שלהם למצב של שגרה. במרבית הזמן הם לא לומדים משהו חדש, ומשתמשים בניסיון המקצועי שצברו, בעיקר על מנת לכבות שריפות או להעניק שירות ללקוחות. קורס שופיפיי אונליין מאפשר לאנשים להשקיע זמן איכות בעצמם, ללמוד ולהתפתח.

הצורך בהתנסות של תפעול עסק אמיתי, רק בקטן ומבלי לקחת סיכונים

רבים מן העובדים השכירים אשר מעוניינים לצאת לעצמאות, לא עושים זאת, בעיקר משום שהם חוששים מן הלא נודע. אין להם מושג כיצד לנהל עסק באופן עצמאי, והם פוחדים לשרוף את הגשרים בדרך אל מקום העבודה הקבוע, היציב והמבטיח שלהם. 

הקמת חנות על גבי פלטפורמת שופיפיי, שמציעה לכם שירותי מעטפת בכל הקשור לתפעול השוטף של החנות, יכולה להיות התנסות מצויינת, תחומה מאוד בסיכונים שהיא יכולה לייצר עבורכם, בלי הצורך לנהל מלאי, לדאוג למשך חיי המדף של המוצר, ועוד.

ביקורת קורס שופיפיי
תלמיד שהתחייב לתהליך באופן מוחלט והכניס מעל 42 אלף דולר בחודש אחד

איך תדעו שתוכנית הליווי שלנו מתאימה לכם?

אז החלטתם כי הקמת חנות שופיפיי היא צעד שאתם מעוניינים לעשות, וכעת, נותרתם עם השאלה: כיצד עושים זאת נכון? כמה זמן תצטרכו לפנות לשם כך? האם כדאי ללמוד ממי שצבר ניסיון בתחום? האם כדאי לרכוש קורס דיגיטלי או לבקש ליווי מקצועי של מנטור לשופיפיי? 

בית הספר ליזמות של שחר אשכנזי יסייע לכם בהגשת המטרה הזאת על הצד הטוב ביותר. אחרי שליווינו מאות בעלי עסקים בדרך להצלחה בהקמת חנויות וירטואליות על גבי שופיפיי, אנחנו גאים להציע לכם את תוכנית הליווי האישית שלנו. כך תדעו שהיא מתאימה לכם:

 

אתם מוכנים לעבוד קשה כדי להצליח

תוכנית הליווי שלנו מיועדת רק לאנשים שרעבים לידע, שצמאים למידע חדש, שמעונייניים להרחיב אופקים, להתנסות, ויש לה את הסביבה התומכת לכך. כאשר אנחנו מתייחסים לסביבה תומכת, הכוונה שלנו היא לזמן שתוכלו להקדיש באופן נטול הפרעות. נכון, בשגרת היום יום העמוסה קשה לייצר תנאים אידיאליים, אבל לנו חשוב מאוד שהחניכים שלנו יוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל מן הקורס ותוכנית הליווי הפרטנית.

אתם מעוניינים בליווי אישי שמותאם לצרכים שלכם

כאשר אתם רוכשים קורס דיגיטלי, אתם יכולים להיות בטוחים שלא חשוב מה הצרכים הספציפיים שלכם – אתם תקבלו בדיוק אותו מוצר. לפעמים הוא יספק לכם יתרון משמעותי בשוק ולפעמים הוא כלל לא יתאים למה שביקשתם להשיג. 

אנחנו עובדים אחרת. לנו חשוב מאוד להתאים את הקורס לרצונות, לצרכים ולקצב שלכם. בתוכנית הליווי שלנו תקבלו מענה פרטני ואיכותי, ששם אתכם במרכז, ודואג לכך שתוכלו לקדם את החלום שלכם, בדרך שלכם.

אתם רוצים להתנסות בבניה של חנות דרופשיפינג הלכה למעשה

תיאוריה היא, כמובן, דבר מבורך, אולם בתחום הזה, של מסחר אונליין, לא תוכלו להסתפק בקריאה של חומר ובצפיה בסרטונים, טובים ככל שיהיו. על מנת לצבור ניסיון מעשי, להכיר את האתגרים בשטח, להבין אילו אפשרויות פתוחות בפניכם, ולשמור כל העת על קשר עם הפלטפורמה, ועם הפונקציונליות המתחדשת, תהיו חייבים להפשיל שרוולים, לכתת רגליים ולגשת לעבודה.

 

זוהי בדיוק הגישה שלנו: אנחנו מאמינים בלמידה דרך הידיים ובעבודה קשה. אנחנו סבורים שהתנסות מעשי היא קריטית להצלחה שלכם בקורס שופיפיי, ולכן אנחנו משלבים התנסות מעשית כזאת, כחלק בלתי נפרד מן הקורס. בסיום הקורס, תצאו מאיתנו עם חנות עובדת, פעילה, ומעוצבת בהתאם לצרכים שלכם ולעסק שאתם חולמים לבנות.

אתם מעוניינים לקבל פידבק בזמן אמת

חשוב יהיה לשים את הדברים על השולחן: הלמידה האפקטיבית ביותר מתבצעת בזמן אמת. רק מתוך קבלת משוב כן ואמיתי בזמן אמת, על חנות השופיפיי שתבנו, תוכלו לייצר תובנות מעמיקות ולהפנים אותם בהמשך תהליך הבניה. 

זהו בדיוק החזון שלנו והייחודיות של תוכנית ליווי אישית, אל מול רכישה של קורסים דיגיטליים: בתוכנית ליווי אישית אתם יודעים כיצד לאתר ולתקן טעויות נפוצות כבר בתהליך התכנון והבניה, ולא רק אחרי שהחנות פעילה, וקשה הרבה יותר ליישם בה שינויים ועדכונים שונים.

אתם רוצים ללמוד ממקצוענים

ללמוד מטעויות זה חשוב, אולם נכון יותר ופשוט יותר, ללמוד מטעויות של אחרים. האמינו לנו, אחרי שליווינו

הקמה של למעלה מ 750 חנויות על גבי פלטפורמת שופיפיי, אנחנו יכולים לומר ברמה גבוהה של ודאות: ראינו הכל מהכל. התנסנו בסוגי עסקים שונים, בטרגוט של קהלי יעד שונים, ואנחנו מבינים עסקים בצורה מעמיקה. 

זהו אולי היתרון החשוב ביותר של תוכנית הליווי האישית שלנו בקורס שופיפיי: אצלנו תלמדו לא רק כיצד בונים חנות על גבי הפלטפורמה עצמה, אלא גם כיצד עולם התוכן הזה מתממשק עם תהליכי בק אופיס חשובים ליצירת תשתית איכותית לחנות.

לסיכום

הייתה לנו הזכות ללוות בעלי עסקים רבים בדרך להצלחה שלהם בשופיפיי. יותר מנשמח ללוות גם אותך בדרך החדשה, ולאפשר לך להגשים חלום, לצאת לעצמאות, או לכל הפחות, להכניס אויר לנשימה אל משק הבית, בעידן זה שבו יוקר המחיה מרקיע שחקים. אחרי ככלות הכל, העתיד הכלכלי שלכם הוא באחריותכם בלבד.

אהבתם? שתפו זה בחינם 🙂

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email